02/3111-043, Моб: 070/461-902КОНТАКТ
0продукт(и)

Немате производи во Вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.

Живот и умирање, за да се продолжи да се живее

Бидете први да коментирате за овој продукт

Quick Overview

Секој умира за себеси „Кој учи да го разбере својот живот, тој не стравува веќе од смртта.“


Габриеле воведно го информира читателот, меѓу другото, за досега непознати
врски на животот и смртта, за состојбата и чувствувањето на душата во различните
ситуации на умирање и за она што ја очекува душата на еден човек онаму „преку“,
во отадестраноста, по умирањето на физичкото тело.

ден 250,00

Достапност: На залиха

Details

Габриеле воведно го информира читателот, меѓу другото, за досега непознати врски на животот и смртта, за состојбата и чувствувањето на душата во различните ситуации на умирање и за она што ја очекува душата на еден човек онаму „преку“, во отадестраноста, по умирањето на физичкото тело.

Product Tags

Користете празно место да ги одвоите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

  1. Бидете први да коментирате за овој продукт

Напиши свој коментар

Како ќе го оцените овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Quality
Value
Price