02/3111-043, Моб: 070/461-902КОНТАКТ
0продукт(и)

Немате производи во Вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.

Прахристијанско медитирање CD 5 и 6

Бидете први да коментирате за овој продукт

Quick Overview

• Колку повеќе ù се обраќам на божествената животна сила, толку поубаво и почисто расцутувам


• Јас живеам во Христос, во Неговата присутност


• Јас сум изградител и обликувач на мојата судбина


• Во сè ја гледам љубовта Божја


Во секое пакување има по две
аудио CD-a. Секое CD има два
текста за прахристијанско
проширување на свеста

ден 300,00

Достапност: На залиха

Details

Во секое пакување има по две аудио CD-a. Секое CD има два текста за прахристијанско проширување на свеста

Product Tags

Користете празно место да ги одвоите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

  1. Бидете први да коментирате за овој продукт

Напиши свој коментар

Како ќе го оцените овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Quality
Value
Price