02/3111-043, Моб: 070/461-902КОНТАКТ
0продукт(и)

Немате производи во Вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.

Од Авраам до Габриеле

Бидете први да коментирате за овој продукт

Quick Overview

Мартин Кибли

Зборовите на пророците се исполнуваат
ден 150,00

Достапност: На залиха

Details

Текстот што е пред вас во збиена форма го покажува големиот лак, којшто лежи во основата на дејствувањето на вистинските Божји пророци, но и опустошувачките последици од непочитувањето на истите од страна на мнозинството луѓе, кои им се послушни на свештениците и кои не ја следеа Божјата Реч. Тргнувајќи од Авраам па до Габриеле, Божјата пророчица и гласничка во нашето време, Едниот Дух, Интелигенцијата на Сепостоењето, дејствува во исполнувањето на молитвата на која нè поучи Исус, Христос – Оченаш, во која гласи: „Како во Небото, така и на Земјата.“

Product Tags

Користете празно место да ги одвоите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

  1. Бидете први да коментирате за овој продукт

Напиши свој коментар

Како ќе го оцените овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Quality
Value
Price