02/3111-043, Моб: 070/461-902КОНТАКТ
0продукт(и)

Немате производи во Вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.

Многу, многу живот

Бидете први да коментирате за овој продукт

Quick Overview

Ние сме само гости на Земјата


Да се стане постар, или да се биде стар? „Тоа ли беше сè?“


Ова се прашуваат многу луѓе, особено оние со напредната возраст. Меѓутоа, и млади луѓе го движат прашањето: „Како можам јас да почнам нешто што има целосно смисла во моето постоење тука?“ Од голо постоење до исполнет живот, којшто ќе биде добивка и за други – тоа е чекорот што Габриеле ни го покажува во оваа книга.

ден 150,00

Достапност: На залиха

Details

„Тоа ли беше сè?“ Ова се прашуваат многу луѓе, особено оние со напредната возраст. Меѓутоа, и млади луѓе го движат прашањето: „Како можам јас да почнам нешто што има целосно смисла во моето постоење тука?“ Од голо постоење до исполнет живот, којшто ќе биде добивка и за други – тоа е чекорот што Габриеле ни го покажува во оваа книга.

Product Tags

Користете празно место да ги одвоите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

  1. Бидете први да коментирате за овој продукт

Напиши свој коментар

Како ќе го оцените овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Quality
Value
Price