02/3111-043, Моб: 070/461-902КОНТАКТ
0продукт(и)

Немате производи во Вашата кошничка.

Product was successfully added to your shopping cart.

ЛИОБАНИ

Бидете први да коментирате за овој продукт

Quick Overview

ЈАС ОБЈАСНУВАМ - УЧЕСТВУВАШ ЛИ?


(од дванаесеттата до осумнаесеттата година на животот)


Лиобани им помага на младите да ја пронајдат слободат слободата во Бога и да го земат својот живот во свои раце: Како да го пронајдам мојот сопствен тип, како да дојдам до моите способности? Која е вистинската струка за мене? ... И уште многу друго.

ден 300,00

Достапност: На залиха

Details

ЈАС ОБЈАСНУВАМ - УЧЕСТВУВАШ ЛИ?

(од дванаесеттата до осумнаесеттата година на животот)

Лиобани им помага на младите да ја пронајдат слободат слободата во Бога и да го земат својот живот во свои раце: Како да го пронајдам мојот сопствен тип, како да дојдам до моите способности? Која е вистинската струка за мене? ... И уште многу друго.

Product Tags

Користете празно место да ги одвоите таговите. Користете единечни наводници (') за фрази.

  1. Бидете први да коментирате за овој продукт

Напиши свој коментар

Како ќе го оцените овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Quality
Value
Price